Sme milovníci kvalitných vôní a zážitkov spojených s nimi.

V roku 2011 sme spolu s mojou spoločníčkou Laurou rozmýšlali ako obohatiť slovenský trh o kvalitné mydlá, ktoré budú voňať tak, že každému nášmu zákazníkovi sa budú zbiehať slinky, alebo každá vôňa bude spojená s myšlienkou pripomínajúcou nádherné časy, či už minulé, alebo prítomné.

Spoznali sme výborného človeka Lucku, ktorá nám pomohla, aby sa náš sen mohol stať skutočnosťou.

Od tohto momentu sme išli na to.

Pod názvom Mydláreň Ilúzia sme každý rok precestovali skoro celé Slovensko aby sme ľuďom priniesli voňavé, prírodné, ručne robené mydielka a prírodnú kozmetiku. Strávili sme šest nádherných rokov sprostredkovaním naších produktov Vám, naším úžasným zákazníkom. Zažili sme neuveriteľné zážitky na ktoré nikdy nezabudneme.

No ako život plynie a prináša nám výzvy a možnosti, nastal čas aby každá z nás prešla svoju etapu a po šiestich rokoch sa naše cesty rozišli.

Lauru zavialo do ďalekej Ameriky a ja som sa začala venovať viac rodine.

Po zvážení a nesmiernej podpore môjho manžela som sa rozhodla pokračovať v prinášaní radosti a vôňí opäť medzi Vás mojich vzácnych zákazníkov.

Veľmi sa teším, že sa opäť budem s Vami stretávať na jarmokoch, podujatiach, predajných trhoch atd.

Tento krát pod novým obchodným menom ĽUDMILKA

S úctou, Ľudmila Melicherčíková

konateľ firmy

Prečo práve naše mydlá?

Prinášame Vám radu ručne robenej prírodnej kozmetiky ktorá pochádza z Lotyšska.

Naše mydlá a makrónky do kúpeľa sa vyznačujú tým, že vôňe ktoré sú použité v našich mydlách, sú výhradne prírodné 100% esenciálne oleje z ovocia a kvetov. Základom každého mydla je čistý olivový olej, ktorý blahodárne pôsobí na pokožku a nevysušuje ju.